Pages

13 November 2011

88st kohe 60 farmipäeva tehtud:D

Just nii 88st kohustuslikust farmipäevast saab peale esmaspäevast tööpäeva tehtud juba 60. Aeg ikka lendab hullu kiirusega, kuid kui pidevalt töötad siis ei saa sellest arugi. Pole enam kaugel ka see aeg kui õunafarmis tuleb võtta oma 7 asja ning asuda teele uutele seiklustele.

Nii räägiks siis veidi tööjutte:D Täpselt ei mäletagi kas olen seda eelnevalt oma sissekannetes maininud kuid kui pakkimist ei toimu(kui tellimusi vähe siis võivad nädalas mõned vabad päevad tekkida) siis on võimalus töötada väljas. Välitöö seisneb siis õunte harvendamises, ehk siis korjad puult ära õunad mis ülearused. See on suht igav töö kuid vahelduseks väljas on päris mõnus olla, nojah ainuke jama mis selle juures on see, et puud on suured ja raha mis puu kohta makstakse suht väikene. Puud on lausa nii suured, et ladva hõrendamiseks on vaja redelit. Ning kas esimesel päeval ei tehtud redeli koolitust millega sai päris palju nalja, sest olgem ausad redeli otsas olme me kõik roninud. Seega võiksin nüüd vabalt oma CVsse tuua Austraalia redelikoolituse:D Rohkem tööjutte ei ole.

Vabadest päevadest on saanud seiklemised Stanthorpe lähiümbruses. Nähtud on Girraween rahvuspark ning külastatud on kino. Kinos käisime Warwickus ning nähtud sai film: Crazy, stupid, love. Peaks mainima, et päris vaadatav film, või siis nagu tavaliselt ütlen normaalne:D Kinopilet siin maksis 10,50 daala. Rahvuspargist niipalju, et jalgadele sai seal päris korralikult tööd antud ja matk rahvuspargis võttis oma 4-5 tundi aega. Mis veel ajah meile on tekkinud siin väga toredad aussidest sõbrad. Üks paarike, mees töötab meil õunafarmis kahvli peal ning temaga saime Brissi autot ostma minna. Oleme neid külastanud juba kaks korda ja tõsiselt sellist külalislahkust ei näe igapäev. Sama olen kogenud kreekas oma baarivanamehe ja tema pere juures. Seega on nagu miskit mida enne olen tundnud. Nüüd järgmisel nädalavahetusel läheme külastama eestlasi, kes siin läheduses töötavad. Hetkel on teada, et neid on 7. Võimalik, et isegi rohkem.

Nii nagu näha olen blogimisi hakanud üha vähem tegema, seda siis laiskusest ja noh ega enne ei juhtu miskit põnevat kui nädalavahetustel. Seega väga võimalik, et hakkan sissekandeid tegema kahe nädala kohta, kui just jah miskit väga suurejoonelist tööl ei juhtu:D

Olge tublid ja ehk teil seal lund veel maas pole. Juba oleks unustanud, kõik isad ilusat isadepäeva teile.

No comments:

Post a Comment